Ekologiškas V. ir V. Živatkauskų ūkis

Edukacinės programos:

„Isos slėnio augalai“: pažinsite turtingą natūralių Nevėžio pievų augmenijų, sužinosite apie vaistinius augalus, gegužės pabaigoje leisitės į gegužraibės paieškas, prieš Jonines pakvies kupoliauti;

,,Stovi fabrikėlis ant kojelių keturių“ kviečia susipažinti su ūkiu. Moksleiviai yra dažni ūkininkų svečiai. Čia jie pamato, kur ir kaip atsiranda pienas, ką ėda karvės ir kiti ūkio augintiniai. Suaugusieji sužino apie galvijų veisles, jų ypatumus, ekologišką ūkininkavimą, unikalios slėnio bioįvairovės išsaugojimą gyvūnų pagalba.

 

Adresas Gineitų k. Kėdainių r.
Telefono numeris

Etnodirbtuvės

Kėdainių kultūros centre nuo 2021 m. veikia etnodirbtuvės vaikams ir suaugusiems. Pamokų metu dalyviai susipažins su senaisiais baltų amatais, mokysis pasigaminti gaminių iš medžio, metalo ir odos.

Adresas J. Basanavičiaus g. 4
Telefono numeris

Garsios tylos observatorija

Astronominiai stebėjimai ir edukacinės programos

Adresas Nevėžio g. 13, Gailiakaimis, Kėdainių r.
Telefono numeris

Janinos Monkutės-Marks muziejus-galerija

Muziejuje-galerijoje vedamos šios edukacinės pamokos: ,,Janinos Monkutės-Marks grafika – linoleumo raižinys“, ,,Janinos Monkutės-Marks tapyba – pop menas“, ,,Janinos Monkutės-Marks tekstilė – rankų darbo gobelenai“, ,,Mezgimas be virbalų“, ,,Tapyba ant vandens“, ,,Piešimas smėliu“, ,,Fraktalų piešimas“, ,,Tradicinių šiaudinių sodų rišimo technikos įsisavinimas naudojant netradicines medžiagas“.

Adresas J. Basanavičiaus g. 45, Kėdainiai
Telefono numeris

Kavinė ,,Raganė“

,,Mes iškepsim Pagranduką...“

Adresas Sodų g. 3A, Sirutiškis, Kėdainių rajonas
Tinklapis www.ragane.lt
Telefono numeris

Kėdainių krašto muziejus

Kėdainių krašto muziejus ir Daugiakultūris centras siūlo didelę įvairovę edukacinių pamokėlių, jos apima istoriją, dailę, etnokultūrą, žydų kultūros paveldą ir daugiakultūriškumą, skirtos įvairaus amžiaus vaikams bei suaugusiems.

Adresas Didžioji g. 19, Kėdainiai
Telefono numeris

Kėdainių krašto muziejaus Tradicinių amatų centras Arnetų namas

Arnetų name siūlomos senųjų amatų programos: audimas, juostų pynimas, keramika, pynimas iš vytelių, drožyba, margučių marginimas vašku.

Adresas Radvilų g. 21, Kėdainiai
Telefono numeris

Muilo gamyba

Muilo gamybos metu pasakojama apie muilo istoriją ir mokoma, kaip jį pasigaminti patiems.

Adresas Teminis kaimas ,,Nociūnų muilinyčia“, Nociūnų kaimas, Kėdainių rajonas
Telefono numeris
1 2
Verslas