Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras

Virtualus Šturmas Kėdainiai 2021.01.16 #9

Puikiai lietuviams atpažįstamas žaidimas „ŠTURMAS“ laikinai transformuojasi į namų žaidimo versiją! Siūlome rinktis kitokį laisvo laiko praleidimo būdą kartu su savo draugais, šeimos nariais ar kolegomis ir praleisti gerą bei įsimintą vakarą! Prisijunkite prie virtualaus žaidimo ir pradėkite kovą dėl kelialapio į žaidimą, kurio prizinis fondas net 3000 EUR. Jeigu Jūsų mieste dalyvaus daugiau negu 100 komandų, žaidimo laimėtojui padovanosime naują PS5 konsolę arba, kad komanda nesusipyktų - 600 EUR.

Tad kviečiame visus - vyrus ir moteris, mažus ir didelius, paprastus smalsautojus ar ŠTURMO žaidėjus prisijungti ir įrodyti, jog Jūsų komanda stipriausia! Tad nieko nelaukdamas kviesk savo draugus, šeimos narius ir kolegas, nes laukia tikrai karštas sezonas! Ar jau esi pasiruošęs papramogauti ir stoti į kovą dėl vertingų prizų?!

Nežinote nuo ko pradėti? Žiūrėkite šį vaizdo įrašą: https://youtu.be/klxNkSXAIkk

Jeigu norite dalyvauti, visą svarbiausią informaciją susijusią su dalyvavimu renginyje rasite čia - https://www.sturmas.lt/pirmas-virtualus-sturmas

Žaidimo STARTAS - 2021 m. Sausio 16 d. 19.30 val.

Nepamirškite patogiai įsitaisyti prie kompiuterio su savo komanda ir turėti veikiantį interneto ryšį bei gerą nuotaiką!

Mokestis vienai komandai tik 29.90 EUR. Komandos narių skaičius neribojamas.
Įsigyti bilietus į žaidimą galite internetu čia:
https://bilietai.sturmas.lt

Kaip jau įprasta, apdovanosime 1 ir 10 vietą užėmusias komandas! Užimdami nuo 1 iki 10 vietos varžybose kaupiate įskaitinius taškus, ir jeigu pateksite tarp sezono 10 geriausių - turėsite galimybę dalyvauti orientaciniame ir finaliniame ŠTURME, kuris vyks per visą Lietuvą ir kurio prizinis fondas sieks 3000 eurų.

Papildoma informacija telefonu +37065277440

Daugiau informacijos rasite https://www.sturmas.lt

Laikas 19:30h
Data 2021 01 16
Verslas