Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Lietuvos eksportuotojai kelis metus demonstravo eksporto rekordus, praėjusieji metai taip pat nebuvo išimtis. Šiemet visą pasaulį apėmęs ir ekonomiką pradėjęs paralyžiuoti virusas COVID-19 nemenkas galvos skausmas ir Lietuvos eksportuotojams, kyla klausimas, ko tikėtis ir kaip bus po šio netikėto sukrėtimo.

Remiantis Lietuvos eksporto duomenimis, „Versli Lietuva“ kaip ir kasmet rinkai paruošė išsamią 2019 metų eksporto tendencijų apžvalgą ir nustatė eksporto prognozes ateičiai, kurias skaičiuojant įvertinti ir galimi viruso COVID-19 poveikio pasaulio ekonomikai scenarijai.

Tiesioginės spaudos konferencijos transliacijos metu bus pristatyta glausta pagrindinių Lietuvos eksporto 2019 metų tendencijų apžvalga, naujausios „Verslios Lietuvos“ eksporto prognozės, įvertintas COVID-19 poveikis Lietuvos eksportuotojams.

Tiesioginė spaudos konferencijos transliacija vyks kovo 26 d., 10 val. „Verslios Lietuvos“ Facebook paskyroje.

Apžvalgas bei prognozes aptars:

◾️ Daina Kleponė, VšĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė
◾️ Vadimas Ivanovas, „Verslios Lietuvos“ tyrimų ir analizės skyriaus vadovas
◾️ Rasa Uždavinytė, „Verslios Lietuvos“ Eksporto departamento vadovė

Kviečiame žiniasklaidos ir verslo atstovus būti aktyviais ir užduoti aktualius klausimus iš anksto (šio „Facebook“ renginio diskusijoje) arba tiesioginės transliacijos metu transliacijos komentarų skiltyje.

Būsime labai dėkingi, jei žurnalistai pateikdami klausimus nurodytų ir jų atstovaujamos žiniasklaidos priemonės pavadinimą.

https://www.verslilietuva.lt/renginiai/lietuvos-eksportas-koronaviruso-akivaizdoje-tendencijos-ir-prognozes/

Turizmas