Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras

Šturmas Kėdainiuose 2021.04.10 #13

Automobilių pramoginės orientacinės varžybos „ŠTURMAS“ sugrįžta!

Siūlome rinktis kitokį laisvo laiko praleidimo būdą ir gerą vakarą! Taip pat pažymime, jog tai yra viena iš saugiausių pramogų COVID19 pandemijos akivaizdoje! Tad kviečiame visus - vyrus ir moteris, mažus ir didelius, tinginius ir sportininkus prisijungti ir įrodyti, jog Jūsų komanda stipriausia!

Tad nieko nelaukdamas kviesk savo draugus, šeimos narius ir kolegas, nes laukia tikrai karštas sezonas! Ar jau esi pasiruošęs papramogauti ir stoti į kovą dėl 3000 eurų vertės prizų?!

Nežinote nuo ko pradėti? Žiūrėkite šį vaizdo įrašą: https://youtu.be/_9Dz5YjcWq0

Jeigu norite dalyvauti, visą svarbiausią informaciją susijusią su dalyvavimu renginyje rasite čia - https://www.sturmas.lt/instrukcija

Varžybų STARTAS - 2021 m. Balandžio 10 d. 19.30 val.

Nepamirškite pasikrauti savo išmaniųjų telefonų, turėti veikiantį interneto ryšį bei gerą nuotaiką!

Mokestis visam ekipažui tik 29.90 EUR. Ekipažo dalyvių skaičiaus netikriname, tačiau primygtinai prašome laikytis šiuo metu galiojančių karantino taisyklių.

Įsigyti bilietus į orientacinį žaidimą galite internetu čia:
https://bilietai.sturmas.lt

Kaip jau įprasta, apdovanosime 1 ir 10 vietą užėmusias komandas! Užimdami nuo 1 iki 10 vietos varžybose kaupiate įskaitinius taškus, ir jeigu pateksite tarp sezono 10 geriausių - turėsite galimybę dalyvauti finaliniame ŠTURME, kuris vyks per visą Lietuvą ir kurio prizinis fondas sieks 3000 eurų.

Papildoma informacija telefonu +37065277440
Daugiau informacijos rasite https://www.sturmas.lt

Laikas 19:30h
Data 2021 04 10
Verslas