Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras

Spektaklis „Silvija arba meilės trikampis… KITAIP“ (komedija)

Renginio pradžia: 2019 lapkričio 22 d. 18:00

Bilieto kaina: 11, 14, 17 Eur

Renginio vieta: Kėdainių kultūros centras

 

Bilietus galite įsigyti internetu paspaudę šią nuorodą https://www.tiketa.lt/LT/Purchase/22068/105596 ir Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį.
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Pasiruoškite juoktis iš visos širdies, nes Jūsų laukia drąsi, provokuojanti ir šmaikšti komedija apie santuoką ir šunį. Jūs tikrai baksnosite vienas kitam alkūnėmis, atpažindami savo gyvenimo detales!

Komedijoje yra netipinis vaidmuo – kalytės Silvijos rolę atlieka Oskaro Koršunovo teatro mokyklą išėjusi ir dabar drąsius vaidmenis atliekanti aktorė Taura Kvietinskaitė. „Man tas vaidmuo yra unikalus: kalytės susitapatinimas su moterimi arba moters su kalyte. Net pati nežinau, kuris variantas. Tik skirtumas tas, kad kalė Silvija – ne tik kalė. Ji kalba žmonių jausmais ir ji kitokia nei daugelis mūsų. Silvija yra laisva, koketiška, atvira, su visais draugiška, ji spinduliuoja meile, primena žemiškus, mums dažnai jau nebepastebimus dalykus. Man, kaip aktorei, tai be galo didelis iššūkis.“

Vyro Grego vaidmenį atlieka kino, televizijos ir teatro aktorius Ramūnas Šimukauskas. Šis vaidmuo yra nemenkas iššūkis dar ir todėl, kad aktorius niekada gyvenime neturėjo šuns. O čia jis turi taip susitapatinti su Grego išgyvenimais, kad apie šunį pradeda galvoti kaip apie žmogų.

Geriausia metų aktore tituluota, Auksinį scenos kryžių gavusi aktorė Eglė Mikulionytė „Silvijoje“ atlieka net 3 vaidmenis – psichologo-belyčio, auksinio retriverio šeimininkės ir Grego žmonos draugės. „Tai visiškai skirtingi žmonės. Tad nemeluosiu, kad ta transformacija reikalauja itin aktyvaus smegenų darbo“ – juokiasi E. Mikulionytė.

Bohemišką niujorkietę Grego žmoną Keitę vaidinanti teatro ir kino aktorė Ieva Zelionkaitė prisipažino, kad kai pirmą kartą perskaitė pjesę, ji atpažino joje daugelį savo pažįstamų moterų ir vyrų: „Ta kova už šeimą, jos išsaugojimą ir vyrų krizę – tema, aptarinėjama ir išgyvenama bet kuriame socialiniame sluoksnyje, nesvarbu, kur tu gyveni, esi vyras ar moteris. Tai amžina. Bet ši pjesė kitokia, nes iššūkiai parodomi per intelektualios komedijos žanrą.“

Kaip manote, ko imtųsi moteris, kai į jos vyro gyvenimą įsibrautų kalytė ir visiškai dingtų anksčiau buvęs vyro dėmesys?

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

Dailininkas ir scenografas: Artūras Šimonis

Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Eglė Mikulionytė, Ieva Zelionkaitė, Taura Kvietinskaitė

Laikas 18:00h
Data 2019 11 22
Adresas Kėdainių kultūros centras
Verslas