Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centras

Ištark, išgirsk, išsaugok

Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – jau penktą kartą akcijoje „Ištark, išgirsk, išsaugok“ visame pasaulyje per parą laiko sieksime įgarsinti kuo daugiau nuo tremties ir kalinimų nukentėjusių tautiečių vardų ir likimų!

Šiemet, siekiant stabdyti COVID-19 viruso plitimą, akcija keliasi į virtualią erdvę ir vyks nuotoliniu būdu, todėl norint prisijungti prie vardų ir likimų skaitymų net nereiks išeiti iš namų! Registruokis į skaitymus jau dabar www.birzelio14.lt.

Kviesk prie skaitymų prisijungti draugus, artimuosius ir padėk sugrąžinti namo tūkstančius ištremtų ir įkalintų tautiečių likimų! Susivienykime tam, kad ištartume vardus, išgirstume likimus ir išsaugotume istoriją bei ryžtą žydėti kartu!

Nepamiršk pasipuošti #ryžtasžydėti Facebook rėmeliu ir taip pakviesti jungtis prie akcijos savo draugus: www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=1113295645735564.

Akcijos iniciatoriai MISIJA SIBIRAS ir Kultūros ministerija. Prie akcijos įgyvendinimo prisideda Lietuvos skautija, Ateitininkų federacija bei LiJOT.

Data 2020 06 14
Verslas