Išskirtinė tautodailės ir amatų prekybinė mugė Kėdainių miesto šventės metu

 

‼️DĖMESIO‼️
Pradedame registraciją į KĖDAINIŲ miesto šventės mugę 2020 09 05
https://www.myfest.lt/renginiai/kedainiu-miesto-svente/

Rugsėjo 4-5 dienomis Kėdainiuose vyks miesto šventė, kurios metu tradiciškai veiks ir tautodailės, bei amatų prekybinė mugė! Šiemet mugės darbo rugsėjo 5 d. nuo 09.00 iki 17.00 val.

Šiais metais mugė džiugins šiose erdvėse: Žingsniuojant senamiesčiu Didžiojoje gatvėje sutiksite sikūrusius tautodailininkus, amatininkus Kurėjų - Meistrų asociacijos nariai pristatys originalumu ir išskirtinumu dvelkiančius kūrinius. Šioje erdvėje bus gausu rankų darbo ir meno kurinių: vilnos gaminiai; juvelyriniai dirbiniai - papuošalai; aksesuarai iš odos; dirbiniai iš keramikos, stiklo ir medžio; iš vytelių pinti krepšiai.

Maisto ir Lietuvos dizainerių zona įsikurs Č. Milošo gatvėje, čia kiekvienas atras sau tinkantį naują Lietuvos dizainerių kurėjų drabužį sau ir savo vaikams. Šioje erdvėje taip pat rasite Lietuvos tautinio ir kulinarinio paveldo atstovų maisto produktų ir kitų kulinarijos šedevrų: naminės duonos, šviežios ir rūkytos mėsos, šimtalapių, vietoje krosnyje kepamo šakočio ir kitų išskirtinių gaminių.

Miesto gyventojus džiugins ir svečiai iš kaimyninių šalių, kurie vaišins ir siūlys paragauti gruziniškos duonos ir prieskonių, latviško sūrio, chalvos ir kitų produktų. O kuri gi mugė apsieis be gardaus dūmo kvapo ir šviežios rūkytos žuvies!

Didžiosios rinkos aikštėje, kviečiame užsukti į lauko restoranų zoną, kur visi galėsite prisėsti papietauti ir paragauti tikro lietuviško karšto maisto: rūkytos karkos su raugintais kopūstais, vėdarų, cepelinų ir kitų lietuviškų patiekalų.

Būtinai užsukite į miesto šventės kermošių, pažadame, kad nepasigailėsite!

Mugės organizatoriai MyFest.LT

Laikas 09:00h - 17:00h
Data 2020 09 05
Adresas Didžiosios Rinkos aikštė 5, Kėdainiai;Č. Milošo g.
Verslas