• Zalgiris_Uleviciaus_muziejaus_sachmatu_lenta.jpg
  • Uleviciaus 038.jpg
  • DSCN5916.JPG
  • Uleviciaus 023.jpg
  • Uleviciaus 019.jpg
  • ulevicius_02_15 061.jpg

Vytauto Ulevičaus sodyboje kaupti medžio drožiniai virto dar viena ekspozicija. Dar 2004 m. metais buvo atidaryta jo darbų ekspozicija Kėdainių rajono savivaldybės rūmuose, dalį savo darbų padovanojo savo jaunystės miestui – Panevėžiui, ne taip seniai nemažai kūrinių iškeliavo į Plungę.

Vytauto Ulevičiaus kūryba puošia įvairių Lietuvos (ir ne tik) miestų ir miestelių erdves. Jis kuria ir nedideles, ir stambias skulptūras. Siužetai – iš lietuvių liaudies folkloro, istorijos, religijos. Menotyrininkai teigia, kad V. Ulevičius turi ypatingą talentą valdyti medžiagą, formą, ritmą ir liniją, o žvelgiant į žvaigždėtą V. Ulevičiaus drožinių pasaulį, užplūsta nenusakomas nostalgiškas jausmas... Darbai išsiskiria puošnumu, dekoratyvumu, stilizuotu siužetu, ornamentais ir visi jie pažymėti vienu ženklu – lietuvybe.

Ekspozicija Krakėse išsiskiria tuo, kad ekskursiją veda ir įdomiai savo darbus aiškina pats meistras. Lankytojai susipažįsta su neeiliniu kūrėju, jo gyvenimo filosofija ir ją įkūnijančiais darbais, medžio drožyba. Norintys apsilankyti, turi susitarti iš anksto – tel. Nr. 8 612 41312

Drožinių ekspozicijos karantino metu galimybės aplankyti nėra

Informacija lankytojui vežimėlyje: į antrąjį savivaldybės aukštą yra liftas. Galima patekti tik į pagrindinę muziejaus patalpą ir nuo laiptelių apžvelgti ekspoziciją. Nuolydžio neįgaliesiems nėra.


Adresas

J. Basanavičiaus str. 36 (Kėdainių r. savivaldybės pastatas), Kėdainiai

Darbo laikas

I–V: 10.00–14.00
Įėjimas nemokamas


Žemėlapis
Vytauto Ulevičiaus medžio skulptūrų muziejus
Pridėti prie maršrutoPašalinti iš maršrutų
Verslas