Babėnų miškas

Babėnų miškas-parkas, užimantis 292 ha plotą, yra šiaurinėje dalyje, nusidriekęs beveik 5 km dešiniajame Nevėžio slėnio šlaite palei Kėdainių–Krekenavos kelią nuo Kėdainių ligoninės iki Sirutiškio.

Kėdainių miesto parkas

Kėdainių miesto parkas – Kėdainių dvaro sodybos dalis. Peizažinis XIX a. parkas – vienas pirmųjų Lietuvoje. Kėdainių dvaro sodybos plotas – 37,26 ha. Kai 1811 metais Kėdainiai atiteko grafui Pranciškui Čapskiui, pastarasis dvaro sodybą įkūrė šioje vietoje.

Krekenavos valstybinis regioninis parkas

Šis parkas įsteigtas 1992 m., siekiant išsaugoti Nevėžio vidurupio paslėnio kraštovaizdį, jo gamtinę ekosistemą bei kultūros paveldo vertybes, jas tvarkyti ir racionaliai naudoti. Bendras parko plotas – 11 968 ha. Kėdainių rajono teritorijoje, šiaurinėje dalyje, šis parkas užima 87 ha.

Adresas Panevėžio rajonas, Kėdainių rajonas

Pramogų ir poilsio parkas „Adomaitynė“

„Adomaitynė“ - tai pramogų ir poilsio parkas, esantis nuošalioje nuo miesto (14 km) vietoje, pamiškėje, šalia tekančio Barškupio upelio ir turi stiprią, gerą energetinę aurą bei istorinę vertę dar nuo S. Gedgaudo dvarvietės valdų laikų. Vėliau Kalnaberžės kaimą kolūkio privatizacijos laikais priverstinai perkėlė, tačiau vienintelės sodybos savininkas V. Adomaitis pasipriešino tam ir pasiliko. Nuo tų laikų visi žmonės pervadino šią vietovę Adomaitynės vardu. Tai tiesiog gamtos oazė, kurioje pamiršti kasdienybės problemas ir susilieji su gamta. Parkas, kuriame susipynę mini zoo, botanikos sodas ir aktyvaus poilsio žaidimų aikštelė. Paukščių alėja pakerės visus savo paukščių įvairove bei didžiausia Lietuvoje fazanų kolekcija. Praėję vingiuotą 25m ilgio rožių arką pateksite į slaptą mini kaimelį, kuriame 2000 m2 plote ir patys mažiausieji pasijus Guliveriais, tik aplink lakstys ne liliputukai, o mieli triušiukai. Greta erdvios žaidimų aikštelės ir povų voljero ilga ir erdvi, laisvai besiganančių danielių alėja. Parko centre esanti erdvi pavėsinė sutalpins ir didžiausias grupes edukacijoms, renginiams, šventėms ar tiesiog pasisėdėti, taip pat suteiks privatumo, mažesnėse pavėsinėse susirengti piknikus ar vakarones, kur galima vietoje išsirūkyti ar išsikepti čia pat pasigautą upėtakį ar eršketą. Ir tai tik maža dalelė to, ką rasite atvykę čia, į "Adomaitynę".

Adresas Dembnės kaimas 4, Surviliškio seniūnija, Kėdainių rajonas
Telefono numeris

Skinderiškio dendrologinis parkas

Buvusio Skinderiškio dvaro ir kaimo vietoje, dviejų geografinių kraštovaizdžių – Žemaičių aukštumos ir Vidurio Lietuvos lygumos – susidūrimo vietoje įkurtas Skinderiškio dendrologinis parkas. Tai vakarinis Kėdainių rajono pakraštys, 13 km į šiaurės vakarus nuo Josvainių miestelio. Parko įkūrėjas, puoselėtojas, prižiūrėtojas yra miškininkas Kęstutis Kaltenis.

Adresas Krakių seniūnija, Kėdainių rajonas

Vytauto parkas

Adresas J. Basanavičiaus g., Kėdainiai
Verslas