Spektaklis „Troškimų ir svajonių medis“

Renginio pradžia: 2019 rugsėjo 25 d. 18:00

Bilieto kaina: 5,6 Eur

Renginio vieta: Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje

Renginio adresas: Parko g. 6, Vilainiai

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje bus rodomas Draugystės teatro LITIBERIJA spektaklis „Troškimų ir svajonių medis“ (autorius ir režisierius Lietuvoje gyvenantis režisierius kartvelas Levan Sepashvili, režisieriaus asistentė – Hana Šumilaitė, dailininkas – Merab Tamarashvili, muzikinis apapavidalinimas – Levan Sepashvili).

Bilieto kaina – 5 Eur (perkant bilietus iš anksto), 6 Eur (perkant bilietus renginio dieną)
Bilietai parduodami Vilainių skyriuje darbo dienomis 9–12 val. ir 13–17 val. tel. 8 686 69 804

Spektaklio tema, tremtis, sudaužyti žmonių likimai, toli nuo savų namų, šaltoje Sibiro žemėje. Spektaklyje pasakojama apie sudėtingas XX a. vidurio istorijos peripetijas, į kurias pateko tiek lietuvių, tiek ir kartvelų tautos. Tremtys į Sibirą, skaudžios patirtys – tai vienodai suprantama abiem tautoms, kurios, sugebėjusios tai išgyventi, iš naujo suvokė, kas yra draugystė, meilė, ištikimybė. Spektaklyje susipynė kartvelų ir lietuvių šeimų likimai.

Spektaklyje vaidina: Raimondas Šilanskas, Aleksandras Karpavičius, Tomas Ratautas, Rolandas Straševičius, Jolanta Gostautienė, Danguolė Kasparienė, Ugnė Gecevičiūtė, Paulina Tumelytė, Davit Kldiashvili, Leila Sepashvili.

Laikas 18:00h
Data 2019 09 25
Adresas Parko g. 6, Vilainiai
Verslas