Radži ir Laisva. Kėdainiai

Vasario 14 d., penktadienį, 18 val. laukiame visų Kėdainių kultūros centre!

 

RADŽI IR LAISVA
GRAŽIAUSIOS DAINOS JUMS!

Mieli Kėdainių miesto gyventojai, Jums ir tik Jums Lietuvos muzikos pažiba, dainininkas Radži bei talentingoji atlikėja Laisva šv. Valentino dienos proga skiria smagų ir intriguojantį, meile pulsuojantį muzikinį pasimatymą! Jau vasario 14 d., penktadienį, 18 val. Kėdainių kultūros centre!

Bilietus platina bilietai.lt bei Kėdainių kultūros centras, J. Basanavičiaus g. 24. Daugiau informacijos tel.nr.: +37061283001

“Kelias į žvaigždes” projekte 2006 metais išgarsėjęs charizmatiškasis Radži visą šį laiką sėkmingai vykdė koncertinę veiklą, išleido savo dainų albumus, rengė koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainininkas du kartus dalyvavo projekte “Žvaigždžių duetai”, kur 2016 metais jo bei atlikėjos Laisvos keliai ir susikirto. Radži ir Laisvos duetas iš karto visus sužavėjo, tais metais jie užėmė pirmąją vietą. Jų atliekamos dainos skleidė nuoširdumą, kūrybiškumą, todėl netruko susiburti gausus gerbėjų ratas. Koncerto Kėdainiuose metu skambės gražiausios ir labiausiai klausytojų mylimos šio dueto dainos.

Laikas 18:00h
Data 2020 02 14
Adresas J.Basanavičiaus g. 24, Kėdainiai
Verslas