Dailės terapija- renginys , "Mano suknelė" (Kėdainiai)

Renginio kaina : 25 eur.
Visos priemonės dalyviams yra suteikiamos. Dailės priemonės kiti reikmenys bei vieta atsakingai ruošiama kiekvienam, todėl būtina registracija.
Pasiteirauti, pirminė registracija: tel. 864757169
Registracija patvirtinama gavus pilną pavedimą iki vasario 10 d.:
Swed bankas
Sask.Nr. LT967300010137659952
Gavėjas Sigita Kupčiūnienė.
Paskirtis: dailės t.-13 d.

Vieta: Kėdainiai, Radvilų g. 11, Pomėgių studija
https://www.facebook.com/dailesterapia/

 

Vasario 13 d. , ketvirtadienį susitinkam eksperimentams!.

Dailės terapijos renginys -"Mano suknelė", dar niekur nerodytas, autorinis, teminis dailės terapijos metodas, kuriame naudosime įvairiausias dailės priemones ir... medžiagas! Šis renginys nukels į norimą, vietą, laikotarpį ir bus tarsi nuotykis, jausminė, spalvinga kelionė kartu.

Pradėsime 18 val., Trukmė 2,5 val. Piešimo įgūdžiai dalyviams nebūtini!
Kam skirtas renginys? Renginys skirtas visiems suaugusiems asmenims, besidomintiems dailės terapija., norintiems atrasti naujų pažinimo priemonių, metodų, potyrių. Specialistams norintiems susipažinti su nauju dailės terapijos metodu ir taikyti jį savo darbe.
Eiga : Trumpai pristatysiu esminius dailės terapijos bruožus. Šio metodo gimimo istoriją. Toliau dalyvius pakviesiu relaksacijai, vizualizacijai. Po jos rinksimės, asocijuosime, kursime dailės priemonėmis, reflektuosime.
Dailės priemonės: nuo pieštuko iki dažų.
Dalyvių skaičius ribotas iki 10 asmenų.

Renginį veda profesionali dailės terapeutė Sigita, dirba tiek su grupėmis, tiek individualiai su vaikais ir suaugusiais, ji taip pat yra LDTA narė, veda grupes, seminarus ir mokymus Lietuvoje. Sigita nuolat mokosi ir tobulinasi profesinio augimo seminaruose, bei asmeninio augimo srityje.

Laikas 18:00h - 20:30h
Data 2020 02 13
Adresas Radvilų g. 11, Kėdainiai
Verslas